17jun
sreda, 17. junija, 2026
sreda, 17. junija, 2026
MMarketingSvetovno prvenstvo že sprožilo val oglaševalskih kampanj
Svetovno prvenstvo v nogometu 2026 se je šele dobro začelo, blagovne znamke pa so svoj nastop pripravljale že mesece.
Hrvaški Studio Sonda v okviru Kreativnega centra Vižinada začenja s svojim programom Designed by People. V okviru programa imajo udeleženci priložnost postati del kreativne ekipe, ki bo oblikovala nove Elanove smuči.
V Studiu Sonda pravijo, da so prvi studio, ki projekte ustvarja skupaj s širšo skupnostjo in želijo, da bi bilo kreativno ustvarjanje dostopno vsem. To je tudi eden od razlogov, da so z letošnjim letom začeli s programom Designed by People. V program se lahko prijavite le še do petka, za sodelovanje pa ne potrebujete predznanja programske opreme za oblikovanje ali predhodnih izkušenj, temveč le željo po razvoju in spoznavanju kreativnih procesov s praktičnim delom, pri katerem ima vsak možnost odkriti kreativca v sebi.
Za dostop do vseh člankov vas vabimo, da se brezplačno registrirate.
Registriraj seSte že registrirani? Prijavite se tukaj
12jun
petek, 12. junija, 2026
petek, 12. junija, 2026
DizajnBlagovna znamka Ora, ena najprepoznavnejših slovenskih blagovnih znamk pijač, letos praznuje 60 let.
04jun
četrtek, 04. junija, 2026
četrtek, 04. junija, 2026
DizajnPred razstavljanjem na milanskem tednu oblikovanja smo v rodni Ljubljani »ujeli« oblikovalko Laro Bohinc, ki sicer živi v Londonu.
18maj
ponedeljek, 18. maja, 2026
ponedeljek, 18. maja, 2026
DizajnUporabniki Spotifyja so v zadnjih dneh opazili precej nepričakovano spremembo vizualne podobe aplikacije. Pri številnih ljubiteljih glasbe je namreč prepoznavna zelena ikona dobila novo podobo.
17jun
sreda, 17. junija, 2026
sreda, 17. junija, 2026
MMarketingSvetovno prvenstvo v nogometu 2026 se je šele dobro začelo, blagovne znamke pa so svoj nastop pripravljale že mesece.
17jun
sreda, 17. junija, 2026
sreda, 17. junija, 2026
MMarketingVse o »sabbaticalu« oziroma sobotnem letu in zakaj ta ni več tabu.
17jun
sreda, 17. junija, 2026
sreda, 17. junija, 2026
PREMMIKIAleš Petejan je s 1. majem 2026 začasno prevzel funkcijo direktorja marketinga za družbo Mastercard v Nemčiji, ob tem pa ostaja odgovoren tudi za slovenski trg.
16jun
torek, 16. junija, 2026
torek, 16. junija, 2026
AktualnoAgencija Rubikon GRAL je z vrtno zabavo v Bistroju Švicarija obeležila 15 let delovanja.
16jun
torek, 16. junija, 2026
torek, 16. junija, 2026
PREMMIKIZ junijem se je ekipi Delo mediji kot direktorica prodaje in marketinga pridružila Barbara Modic.
16jun
torek, 16. junija, 2026
torek, 16. junija, 2026
AktualnoHiša Franko je ponovno prejela tri, Restavracija Milka pa ima dve zvezdici.
»Morda se poseg po človeškem craftu zdi zamuden in zaradi današnjega tempa težje izvedljiv, a bo to v prihodnosti tisto, kar bo ločevalo kakovost od štancarije,« piše MM-ova kolumnistka Anja Korenč.
SOF je sicer že za nami, vseeno pa je naš kolumnist Aleš Petejan po končanem žiriranju strnil nekaj misli za naše bralce.
Ljudje včasih ravnamo slabo, ne da bi bili zato klinični primeri.
11jun
četrtek, 11. junija, 2026
četrtek, 11. junija, 2026
TOP 5Gašper Potočnik, vsebinski tekstopisec v Agenciji 101, in koroška polovica tandema mladih kreativcev, ki se čez teden dni odpravlja na tekmovanje Young Lions, je z nami delil svoje najljubše oglase.
10jun
sreda, 10. junija, 2026
sreda, 10. junija, 2026
6 S TOP 6NadaljujeMMo serijo pogovorov s PR agencijami, ki so v letu 2025 zabeležile najvišje prihodke od prodaje. Šesto mesto na lestvici zaseda podjetje Lin&Nil.
09jun
torek, 09. junija, 2026
torek, 09. junija, 2026
6 s TOP 6ZačenjaMMo serijo pogovorov s PR agencijami, ki so v letu 2025 zabeležile najvišje prihodke od prodaje. Prvi na lestvici in prvi v seriji je Stratkom.