Skoraj tri četrtine Slovencev že plačuje z mobilnim telefonom
Kar 37 odstotkov vprašanih meni, da bo telefon v petih letih postal glavno plačilno sredstvo, več kot tretjina Slovencev pa si že predstavlja prihodnost brez fizičnih plačilnih kartic.
19 d