Kot je za MM povedala Špela Kozamernik, direktorica agencije Renderspace, je bila agencija izbrana za sodelovanje pri zasnovi in izvedbi aktivnosti na digitalnih kanalih Telekoma Slovenije. »Te bodo vljučevale digitalno komuniciranje, zasnove uporabniške izkušnje, oblikovanje in programiranje spletnih in mobilnih aplikacij ter izvedba celostnih digitalnih akcij in podobno. Prve aktivnosti se bodo pričele načrtovati konec meseca,« je povedala Kozamernikova.
»V digitalnem svetu nagovarjamo različne segmente naših uporabnikov, med katerimi prevladujejo mladi; verjamemo, da bomo navduševali tudi v prihodnje,« dodaja Katarina Prešeren, direktorica Odnosov z javnostmi v Telekomu Slovenije.