Podprimo, ne zatrimo
Telekom Slovenije je v sklopu platforme Uživajmo pametno pred zimskimi olimpijskimi igrami Milano Cortina 2026 ponovno zagnal pobudo Navijajmo pametno.
Kratek opis akcije: Gre za pobudo, ki spodbuja ustvarjanje pozitivnega navijaškega okolja za naše športnike in športnice tako v živo kot pred zasloni.
»Olimpijske igre so eden od najpomembnejših trenutkov športne kariere, navijači pa nepogrešljiv del ekipe. Nepremišljeni in negativni komentarji, ki jih lahko na spletu napišemo še hitreje in lažje, kot bi jih izrekli v živo, na samozavest, motivacijo ter počutje naših junakov in junakinj vplivajo bolj, kot si lahko predstavljamo,« pravijo v Telekomu Slovenije.
V kampanji, pripravljeni v sodelovanju z agencijo Pristop, nastopajo smučarska skakalka Nika Prevc, biatlonka Anamarija Lampič in alpski smučar Žan Kranjec, ki nas z zdaj že prepoznavnim tleskom opomnijo na spremembo razmišljanja in spoštljivo vedenje.
Elementi akcije: televizijsko, tiskano in radijsko oglaševanje, oglaševanje na lastnih kanalih, družbenih omrežjih in digitalu
Predstavniki naročnika: Andreja Lenart, Alan Šćuric, Niko Kušar, Eva Winkler, Mojca Pogačnik, Vid Pavlica in Mateja Grabar Premelč
Direktorici naročnika: Eva Frass in Eva Šterk
Vodji projekta: Klara Rupret in Nika Perovšek
Mlajša vodja projekta: Timeja Verk
Izvršni kreativni direktor: Jure Tovrljan
Tekstopiski: Špela Krajnc in Neja Geč
Oblikovalca: Martin Rozman in Matic Petrovski
Oblikovalca animacije: Urška Kos in Matic Klemen
Vodja produkcije: Damjana Grošelj
Izvedbena oblikovalca: Samo Jarc in Emil Barbarić
Družbena omrežja: Mili Šprajc, Teja Roštan in Ruby Rea Länge Babić
Medijski zakup: Telekom Slovenije (Ana Peljhan in Vesna Čajič)
Hvala, ker berete Marketing magazin!
Za dostop do vseh člankov vas vabimo, da se brezplačno registrirate.
Registriraj seSte že registrirani? Prijavite se tukaj