16jun
torek, 16. junija, 2026
torek, 16. junija, 2026
PREMMIKIBarbara Modic je nova direktorica prodaje in marketinga v družbi Delo mediji
Z junijem se je ekipi Delo mediji kot direktorica prodaje in marketinga pridružila Barbara Modic.
Več kot 90 % voznikov, ki uporabljajo avtomobilsko asistenco Zavarovalnice Triglav, je s storitvijo zadovoljnih ali zelo zadovoljnih. Ta podatek so v zavarovalnici videli kot priložnost za kampanjo, s katero lahko dodatno okrepijo ugled svoje znamke.
Kratek opis akcije: Ker je kampanja začela svojo pot decembra, se je prazničnemu času strateško prilagodila tudi njena rdeča nit. V televizijskem oglasu se v težavah na cesti tokrat znajde dobri mož in Triglav asistenca je tista, ki mu hitro in učinkovito (ter dobrovoljno) pomaga, da lahko pravočasno razdeli darila po domovih.
To povzame krovni slogan kampanje »Vse bo v redu, tudi za praznike«. Tega v krajših različicah oglasov dopolnjujejo prednosti avtomobilskega zavarovanja pri Triglavu, kjer 24 ur na dan poskrbijo, da bo vse v redu, pri vas so v približno pol ure, pomagajo pa povprečno 180 voznikom na dan.
Elementi akcije: televizijski oglas, zunanje in digitalno oglaševanje (spletno video oglaševanje, družbena omrežja, mobile, vsebinski marketing, vplivnostni marketing …), radijsko in tiskano oglaševanje
Predstavnici naročnika: Tjaša Kolenc Filipčič in Vojka Novak
Agencija: Hund films (TV oglas), Renderspace (kampanja)
Vodje projekta v agenciji: Hana Kovič (Hund films), Nina Razpet in Nina Miketič (Renderspace)
Kreativna direktorja: Mikko Lehtinen (TV oglas), Klemen Šefer (kampanja)
Tekstopisec: Klemen Šefer
Umetniška direktorica: Barbara Podlogar
Oblikovalka: Patricija Rantaša
Izvedbeni oblikovalec: Samo Jarc
Fotograf: Rok Petelin
Produkcijska hiša: Hund films
Režiser TV oglasa: Mikko Lehtinen
Scenarij za TV oglas: Tomi Winberg
Postprodukcija: NuFrame
Medijska agencija: Pristop media
Trajanje akcije: od 5. decembra 2024 do 5. januarja 2025
Za dostop do vseh člankov vas vabimo, da se brezplačno registrirate.
Registriraj seSte že registrirani? Prijavite se tukaj
10jun
sreda, 10. junija, 2026
sreda, 10. junija, 2026
Novi oglasiV okoljski akciji »Skupaj za našo obalo«, ki poteka ob svetovnem dnevu oceanov, so sodelovali društvo Naredi nekaj za naravo, Mestna občina Koper, prostovoljci, potapljači in drugi ljubitelji morja.
08jun
ponedeljek, 08. junija, 2026
ponedeljek, 08. junija, 2026
Novi oglasiPetrol in agencija Pristop predstavljata »neustavljivo« poletno kampanjo za nagradno igro Petrol GO.
05jun
petek, 05. junija, 2026
petek, 05. junija, 2026
Novi oglasiKako festivalu s 45-letno tradicijo vdihniti svež, sodoben ritem in njegovo prepoznavno poletno nostalgijo približati novi in stari generaciji poslušalcev in gledalcev?
15jun
ponedeljek, 15. junija, 2026
ponedeljek, 15. junija, 2026
Novi oglasiZavarovalnica Vzajemna je pred začetkom poletne sezone nadgradila zavarovanje za tujino in ob tem pripravila novo kampanjo, pri kateri sodeluje tudi televizijska voditeljica in popotnica Mojca Mavec.
11jun
četrtek, 11. junija, 2026
četrtek, 11. junija, 2026
NOVI OGLASINovi sladoledni Leone BARSi imajo neverjetno, skorajda čarobno moč – že s prvim ugrizom vas dobesedno iztrgajo iz rutine in vas v hipu prestavijo na najkrajše možne počitnice. Na petminutne počitnice.
»Morda se poseg po človeškem craftu zdi zamuden in zaradi današnjega tempa težje izvedljiv, a bo to v prihodnosti tisto, kar bo ločevalo kakovost od štancarije,« piše MM-ova kolumnistka Anja Korenč.
SOF je sicer že za nami, vseeno pa je naš kolumnist Aleš Petejan po končanem žiriranju strnil nekaj misli za naše bralce.
Ljudje včasih ravnamo slabo, ne da bi bili zato klinični primeri.
11jun
četrtek, 11. junija, 2026
četrtek, 11. junija, 2026
TOP 5Gašper Potočnik, vsebinski tekstopisec v Agenciji 101, in koroška polovica tandema mladih kreativcev, ki se čez teden dni odpravlja na tekmovanje Young Lions, je z nami delil svoje najljubše oglase.
10jun
sreda, 10. junija, 2026
sreda, 10. junija, 2026
6 S TOP 6NadaljujeMMo serijo pogovorov s PR agencijami, ki so v letu 2025 zabeležile najvišje prihodke od prodaje. Šesto mesto na lestvici zaseda podjetje Lin&Nil.
09jun
torek, 09. junija, 2026
torek, 09. junija, 2026
6 s TOP 6ZačenjaMMo serijo pogovorov s PR agencijami, ki so v letu 2025 zabeležile najvišje prihodke od prodaje. Prvi na lestvici in prvi v seriji je Stratkom.