21avg
petek, 21. avgusta, 2026
petek, 21. avgusta, 2026
Opazili smoNajprej tebi, potem sebi
Ora je ob praznovanju šestdesete obletnice lansirala novo komunikacijsko platformo »Najprej tebi, potem sebi«.
ISDIN, blagovna znamka za nego kože in dermokozmetiko, je lani vstopila na slovenski trg. Ob tej priložnosti so v sodelovanju z agencijo Epidemic želeli potencialne kupce ozavestiti o znamki, o tem, kje je dostopna in kakšne izdelke ponuja.
Kratek opis akcije: Da bi znamko ISDIN predstavili čim večjemu krogu ljudi in v celoti prikazali raznolikost njene ponudbe sončnih krem, so v Epidemicu angažirali vplivneže iz petih različnih kategorij. »Linijo ISDIN Pediatrics so predstavile mame, ki so običajno glavne kupke izdelkov za zaščito pred soncem v družini, tudi za svoje otroke. Linijo Fusion Water Cream so predstavile ljubiteljice kozmetike, ki so prikazale prednosti obarvane kreme. Športni vplivneži so z vsebinami izpostavili dejstvo, da so sončne kreme ISDIN prava izbira za vse športne podvige, »skincare vplivneži« so delili prednosti ISDIN-ovih inovativnih formul, življenjskostilni vplivneži pa so naslovili širše občinstvo in kreme za sončenje ISDIN pozicionirali kot idealno izbiro in priročen izdelek za vsakodnevno uporabo,« pravijo snovalci akcije.
»Rezultat je bila kampanja z več kot 600.000 prikazi, ki je močno povečala prepoznavnost znamke in njene ponudbe na slovenskem trgu ter jo izpostavila novim potencialnim potrošnikom,« dodajajo.
Elementi akcije: sodelovanje z vplivneži na družbenih omrežjih
Predstavnik naročnika: Blaž Jemec
Vodja projekta v agenciji in komunikacija z vplivneži: Anja Hrnjadović
Izpostavljeni vplivneži (med drugimi): Eva Centrih, Lana Briški Dobnikar, Nika Juriševič Dolinar in Mark Vozelj
Trajanje akcije: od junija 2024 dalje
Za dostop do vseh člankov vas vabimo, da se brezplačno registrirate.
Registriraj seSte že registrirani? Prijavite se tukaj
07avg
petek, 07. avgusta, 2026
petek, 07. avgusta, 2026
Novi oglasiMcDonald's Slovenija je z novo kampanjo, ki so jo zasnovali v agenciji Futura DDB, izhajal iz preprostega vpogleda: ko lačni ljudje iščejo svoj najljubši izdelek, se pogosto zatipkajo.
06avg
četrtek, 06. avgusta, 2026
četrtek, 06. avgusta, 2026
Novi oglasiPodravka in agencija Epidemic sta v kampanji Moj Lino Combo uporabnike TikToka povabili k preizkušanju manj običajnih kombinacij z namazom Lino Lada.
04avg
torek, 04. avgusta, 2026
torek, 04. avgusta, 2026
Novi oglasiKako zavarovalnico približati ljudem na družbenih omrežjih?
21avg
petek, 21. avgusta, 2026
petek, 21. avgusta, 2026
Opazili smoOra je ob praznovanju šestdesete obletnice lansirala novo komunikacijsko platformo »Najprej tebi, potem sebi«.
20avg
četrtek, 20. avgusta, 2026
četrtek, 20. avgusta, 2026
Novi oglasiSPAR in agencija Herman & partnerji sta krovno platformo »Ker mi je mar« poleti nadgradila s poletno kampanjo »Ker mi je mar, kaj gre na žar«.
19avg
sreda, 19. avgusta, 2026
sreda, 19. avgusta, 2026
Opazili smoPri blagovni znamki Rio Mare so poletje izkoristili za nekoliko drugačno predstavitev svojih izdelkov.
18avg
torek, 18. avgusta, 2026
torek, 18. avgusta, 2026
Novi oglasiINTERSPORT je poleti z novo komunikacijsko kampanjo »Ritem športa« v ospredje postavil različne športne ritme rekreativcev.
13avg
četrtek, 13. avgusta, 2026
četrtek, 13. avgusta, 2026
OpaženoFutura DDB je za Veterino Doro zasnovala komunikacijo, ki strokovne vsebine na družbenih omrežjih povezuje s humorjem in osebnim pristopom.
12avg
sreda, 12. avgusta, 2026
sreda, 12. avgusta, 2026
Opazili smoSlovenska pražarna STOW je v sodelovanju s kolesarjema Tadejem Pogačarjem in Luko Mezgecem predstavila specialty kavo Coffee Racer.
V kolumni Maša Stanič razbija mit o TikToku: uspeh ne pride z budgetom, ampak z idejo, avtentičnostjo in vsebino, ki jo ljudje zares želijo gledati.
V bosanskem jeziku obstaja beseda: inat. Pomeni, da zavzameš nasprotno stališče iz čiste, trmaste kljubovalnosti, pogosto zato, ker ti gredo vsi drugi že pošteno na živce.
Lara Mlakar razmišlja o tem, kako je TikTok v nekaj letih postal nepogrešljiv del komunikacijskih strategij blagovnih znamk.
18avg
torek, 18. avgusta, 2026
torek, 18. avgusta, 2026
AktualnoMarketing mreža je objavila drugi regionalni Impact Index. Osrednji del publikacije predstavlja uredniški seznam TOP 100 najvplivnejših kreativnih direktorjev v regiji za obdobje 2025/26.
18avg
torek, 18. avgusta, 2026
torek, 18. avgusta, 2026
MMarketingSvoje mnenje o tem, o čem se v marketingu ne govori, pa bi se moralo, v drugem delu članka razkrivajo Peter Vidmar, dr. Vesna Žabkar, Janez Rakušček in Darko Dujič.
18avg
torek, 18. avgusta, 2026
torek, 18. avgusta, 2026
KolummneV kolumni Maša Stanič razbija mit o TikToku: uspeh ne pride z budgetom, ampak z idejo, avtentičnostjo in vsebino, ki jo ljudje zares želijo gledati.