Zaposlujejo Volvo, JTI, DHL in drugi

Zaposlujejo Volvo, JTI, DHL in drugi

Pred nami so praznični dnevi, ki jih lahko izkoristite tudi za brskanje po prostih delovnih mestih. Morda pa najdete sanjsko službo zase.

V podjetju Vgradne omare Hoby zaposlijo strokovnjaka za marketing (m/ž). Prijave zbirajo  preko portala mojedelo.com ali na [email protected].

Pri Volvu iščejo vodjo projektov v marketingu (m/ž). Vse kandidate vabijo k prijavi preko spletne strani do 15. januarja 2025.

Podjetje MM Količevo išče strokovnega sodelavca za komunikacije (m/ž/n). Prijave zbirajo  preko portala mojedelo.com ali na e-naslov [email protected].

Tudi portal Oštro išče komunikatorja (m/ž), ki bo njihovim zgodbam »dal zalet in jim pomagal v širni svet«. Več informacij najdete na povezavi, prijavite pa se lahko na [email protected].

Ekipa, ki sodeluje z Japan Tobacco International (JTI), enim od vodilnih globalnih tobačnih podjetij, išče brand ambasadorja. Prijave sprejemajo do 23. decembra 2024 na povezavi.

V FrodXu iščejo senior sales managerja za nove stranke, izkušenega v prodaji CRM in marketinških rešitev. Vse informacije najdete na povezavi.

Še vedno aktualna delovna mesta:

DHL Group zaposli specialista za marketing (m/ž). Prijavite se lahko preko spletnega obrazca do 7. januarja 2025.

Podjetje Biostile išče referenta za B2B marketing in organizacijo dogodkov. Prijave zbirajo preko e-pošte: [email protected].

CAS Media zaposli medijskega planerja za načrtovanje oglasov med športnimi vsebinami (m/ž). Prijavite se lahko na [email protected] do 5. januarja 2025.

Družba GEN-I zaposli sodelavca za multimedijsko oblikovanje (m/ž). Lokacija dela je Ljubljana ali Nova Gorica, prijave pa sprejemajo do vključno 3. januarja 2025 preko spletnega obrazca.

V Hervisu zaposlijo asistenta v marketingu. Prijave zbirajo na povezavi.

V marketinški agenciji Vodik iščejo vodjo projektov (m/ž). Prijave na delovno mesto sprejemajo na [email protected].

Podjetje Makita, ki je del japonske multinacionalke Makita, med svoje sodelavce vabi asistenta v marketingu (m/ž). Prijavite se lahko preko portala mojedelo.com.

Tudi v tehnološkem podjetju Omega Air zaposlijo asistenta v digitalnem marketingu. Prijave sprejemajo preko portala mojedelo.com.

Hvala, ker berete Marketing magazin!

Za dostop do vseh člankov vas vabimo, da se brezplačno registrirate.

Registriraj se