03apr
petek, 03. aprila, 2026
petek, 03. aprila, 2026
AktualnoPreden se lotite pirhov in potice …
… smo za vas pripravili izbor najbolj zanimivih velikonočnih oglasov in aktivacij.
Tuš v sodelovanju z Agencijo 101 v kolesarskem poletju predstavlja sodelovanje s Tadejem Pogačarjem in mlado kolesarsko ekipo Pogi team.
Slovenski kolesar, ki ga je Tuš podpiral že pri njegovih športnih začetkih, je postal ambasador linije izdelkov Tuš Express. V oglaševalski akciji izpostavljajo, da lahko Pogačar resnično premaga vse, ne le tekmece, temveč tudi lakoto. V naboru izdelkov Tuš Express namreč najdemo tudi sendviče Pogačar, ki se lahko, poleg zvenečega imena, pohvalijo z odličnimi sestavinami. Tadeja Pogačarja lahko tako med spremljanjem zagrizenega premagovanja vzponov na dirki vseh dirk spremljamo tudi v oglasnem bloku med grizljanjem okusnega sendviča. V sklopu akcije je aktivna tudi nagradna igra za širok nabor koles, ki si jih lahko priklikate z igranjem spletne igrice Pogačar Express na pogacar.tus.si.
Elementi akcije: TV-oglasi, prodajna mesta, digitalno oglaševanje, družbena omrežja
Predstavnici naročnika: Maja Ramšak in Danijela Lakičevič
Direktorica projekta: Anja Šeme Todorović
Vodja projekta v agenciji: Špela Vuga
Asistentka vodje projekta: Maša Antunićević
Kreativni direktor: Matjaž Germ
Umetniški direktor: Primož Kos
Oblikovalec: Aleš Vrbančič
Tekstopiska: Eva Gjörek
Digitalni strateg: Uroš Svenšek
Komunikacija na družbenih omrežjih: Hana Godina, Sara Grmek (Agencija 101), Valerija Jakopič (TUŠ)
Produkcija: Fotonist d.o.o.
Režiser: Igor Pečoler
Fotograf: Rok Deželak
Medijska agencija: Media Publikum
Za dostop do vseh člankov vas vabimo, da se brezplačno registrirate.
Registriraj seSte že registrirani? Prijavite se tukaj
25mar
sreda, 25. marca, 2026
sreda, 25. marca, 2026
Novi oglasiV drugi sezoni šova Povej tako, kot je Cedevita vitaminska voda goste povabi v pogovor brez olepševanja, senzacionalizma in vnaprej pripravljenih odgovorov.
25mar
sreda, 25. marca, 2026
sreda, 25. marca, 2026
Novi oglasiKo govorimo o športu, največkrat govorimo o rezultatih, rekordih in zmagah, ki se zapišejo v zgodovino. Velikokrat pa pozabimo, da so ti uspehi pogosto le majhen del veliko širše zgodbe, ki jo kot navijači spremljamo na zaslonih.
17mar
torek, 17. marca, 2026
torek, 17. marca, 2026
Novi oglasi»Najljubših grižljajev je toliko, kolikor je okusov in priložnosti. Pa bi lahko med neskončno okusnimi grižljaji uradno izbrali najboljšega?« sprašujejo avtorji kampanje.
03apr
petek, 03. aprila, 2026
petek, 03. aprila, 2026
Novi oglasiPodjetje JUB je v sodelovanju z agencijo Rubikon GRAL zasnovalo celovito prenovo komunikacije pod novim krovnim sloganom »JUPOL. Življenju daje barvo.«
03apr
petek, 03. aprila, 2026
petek, 03. aprila, 2026
Novi oglasiArgeta in agencija Luna \TBWA z novo kampanjo za ribje paštete ustvarjata nove navade med potrošniki.
03apr
petek, 03. aprila, 2026
petek, 03. aprila, 2026
Opazili smoBlagovna znamka Poli je v sodelovanju s Futuro DDB predstavila zbirateljsko izdajo užitne Poli dišave Poli Eau de Camouflage.
02apr
četrtek, 02. aprila, 2026
četrtek, 02. aprila, 2026
Novi oglasiDruštvo SOS telefon je v sodelovanju z agencijo Pristop in agencijo NuFrame oživelo eno od ljubljanskih fasad in odkrilo to, kar večkrat ostane zamolčano in spregledano.
30mar
ponedeljek, 30. marca, 2026
ponedeljek, 30. marca, 2026
Novi oglasiSkupina agencij, specializiranih za pomoč pri iskanju in zaposlovanju kadrov, je dobila novega lastnika, regionalno podjetje WHC s sedežem na Madžarskem. Za komunikacijo novega lastništva je poskrbela agencija Sonce.net.
30mar
ponedeljek, 30. marca, 2026
ponedeljek, 30. marca, 2026
Novi oglasiCircOS, nova digitalna platforma za upravljanje virov in podporo krožnemu gospodarstvu, mestom in lokalnim skupnostim omogoča boljši nadzor nad materiali, procesi in vplivi na okolje.
To je odprt poziv vsem, ki delamo v slovenskem oglaševalskem ekosistemu.
Bojan Amon tokrat o govoricah: »Pogovorni znani 'trači' so del človeške družbe, odkar pomnimo, in se v prvi vrsti nanašajo na povsem nedolžne pogovore med sorodniki in prijatelji ... «
»Biti ponosen na nekaj, kar si naredil, je lepa stvar. Četudi samo za trenutek. To zimo sem bil po dolgem času spet ponosen na oglas, ki sem ga naredil,« piše Drago Mlakar, tokratni MM-ov kolumnist.
01apr
sreda, 01. aprila, 2026
sreda, 01. aprila, 2026
DreaMM teaMMTina Guček prevzema uredništvo tiskane izdaje Marketing magazina, Eva Peserl pa uredništvo spletnih vsebin.
31mar
torek, 31. marca, 2026
torek, 31. marca, 2026
IntervjujiSpomladi 2024 se je Mojca Randl odločila, da je čas za slovo od Formitasa in s tem tudi od oglaševalskega sveta, mi pa smo preverili, kako o tem svetu razmišlja danes.
01apr
sreda, 01. aprila, 2026
sreda, 01. aprila, 2026
IntervjujiLetno stanovsko nagrado oglaševalska osebnost letos prejme Urban Korenjak, direktor trženja pri Europlakat Slovenija.