21avg
petek, 21. avgusta, 2026
petek, 21. avgusta, 2026
Opazili smoNajprej tebi, potem sebi
Ora je ob praznovanju šestdesete obletnice lansirala novo komunikacijsko platformo »Najprej tebi, potem sebi«.
»Konferenca z bogato zgodovino je letos krajša, a tudi bogatejša,« pravijo organizatorji.
7. novembra pripravljajo večer, poln priložnosti za povezovanje v sproščenem in živahnem vzdušju. »Prestižna podelitev nagrad spletnim trgovcem, glasba v živo in zabava bodo ustvarili dinamično atmosfero, ki bo kot nalašč za mreženje in navezovanje pomembnih stikov. Čeprav bosta v središču dogajanja podelitev nagrad in druženje, bo tudi poskrbljeno za vedoželjne,« zagotavljajo.
Na dogodku bodo namreč potekala tudi navdihujoča predavanja. Med drugim bo predaval Constantine Gavrykov, strokovnjak za oblikovanje z več kot 20-letnimi izkušnjami, ki je sodeloval z vrhunskimi svetovnimi blagovnimi znamkami, kot so Decathlon, Adidas in Tommy Hilfiger. Njegov vpogled v prihodnost e-trgovine vas bo okrepil, da boste v tej hitro razvijajoči se panogi ostali v ospredju.
Z bolj lokalno zgodbo, ki odlično poveže naša dva trga, pa bo na oder stopil David Osojnik, vodja spletne prodaje v Medexu. S »potopisom« Medexa bo na hitro predstavil zgodovino podjetja in kako so znamko, ki je bila prej osredotočena na retail, v le dveh letih spremenili v zelo dominantega e-commerce igralca. Kot zanimivost: del prodaje, ki ga predstavljajo nakupi preko spleta, jim je namreč uspelo povečati za več kot 300 odstotkov.
Organizatorji poudarjajo, da je resnična vrednost dogodka E-commerce Jam v povezavah, ki jih boste sklenili. »Mreženje je ključnega pomena za uspeh v tej industriji in ta dogodek je zasnovan tako, da združuje prave ljudi. Skratka, gre za nepozaben večer, poln druženja, novih znanj in poznanstev, vstopnina pa je simbolična,« pravijo.
Vstopnice so naprodaj na spletni strani Entrio, trenutno pa poteka tudi posebna promocija Black Friday, v okviru katere je cena vstopnice (s promo kodo: BF20) še za 20 % nižja.
Več o dogodku najdete na uradni spletni strani.
Za dostop do vseh člankov vas vabimo, da se brezplačno registrirate.
Registriraj seSte že registrirani? Prijavite se tukaj
30jul
četrtek, 30. julija, 2026
četrtek, 30. julija, 2026
ProMMocijaHrvaška obala je bogatejša za novo osupljivo destinacijo.
24jul
petek, 24. julija, 2026
petek, 24. julija, 2026
ProMMocijaOb bližajočem se petnajstem rojstnem dnevu skupine Answear smo se pogovarjali s Sandro Gašparić Zoković, country managerko za Slovenijo in Hrvaško.
03jul
petek, 03. julija, 2026
petek, 03. julija, 2026
ProMMocijaDomen Zadravec pri strankah pogovora o UI ne začne z modeli, algoritmi ali tehnološkimi trendi. Začne z vprašanjem, kateri projekti dejansko vplivajo na EBITDA. Odgovor, ki pogosto sledi, je tišina.
21avg
petek, 21. avgusta, 2026
petek, 21. avgusta, 2026
AktualnoSkupina Triglav je v prvem polletju 2026 ustvarila skoraj 1,2 milijarde evrov celotnega obsega poslovanja, kar je 13 odstotkov več kot v enakem obdobju lani.
21avg
petek, 21. avgusta, 2026
petek, 21. avgusta, 2026
MMarketingNajvečji izziv blagovne znamke se začne po nakupu. Kaj se zgodi, ko izdelek postane del uporabnikovega vsakdana – in kako pri tem pomaga vedenjska psihologija?
20avg
četrtek, 20. avgusta, 2026
četrtek, 20. avgusta, 2026
VpogledČeprav 57 odstotkov vprašanih pričakuje, da bo v Sloveniji v prihodnjih 12 mesecih več brezposelnih, kar 82 odstotkov zaposlenih svojo trenutno zaposlitev ocenjuje kot zelo ali relativno varno.
19avg
sreda, 19. avgusta, 2026
sreda, 19. avgusta, 2026
Social mediaKinda chic je brati Marketing magazin. Kinda chic je vedeti, kaj je v trendu. Najbolj kinda chic pa je oboje združiti – zato smo preverili, kaj se skriva za frazo, ki je preplavila družbena omrežja.
19avg
sreda, 19. avgusta, 2026
sreda, 19. avgusta, 2026
AktualnoS Televizije Slovenija sporočajo, da so letos dosegli 93,3 odstotka prebivalcev Slovenije. Vsaj del programa TV Slovenija si je tako ogledalo skoraj 1,8 milijona različnih gledalcev.
19avg
sreda, 19. avgusta, 2026
sreda, 19. avgusta, 2026
AktualnoOb slovesu od Mira Klineta je Peter Bratuša zapisal nekaj svojih misli.
V kolumni Maša Stanič razbija mit o TikToku: uspeh ne pride z budgetom, ampak z idejo, avtentičnostjo in vsebino, ki jo ljudje zares želijo gledati.
V bosanskem jeziku obstaja beseda: inat. Pomeni, da zavzameš nasprotno stališče iz čiste, trmaste kljubovalnosti, pogosto zato, ker ti gredo vsi drugi že pošteno na živce.
Lara Mlakar razmišlja o tem, kako je TikTok v nekaj letih postal nepogrešljiv del komunikacijskih strategij blagovnih znamk.
18avg
torek, 18. avgusta, 2026
torek, 18. avgusta, 2026
AktualnoMarketing mreža je objavila drugi regionalni Impact Index. Osrednji del publikacije predstavlja uredniški seznam TOP 100 najvplivnejših kreativnih direktorjev v regiji za obdobje 2025/26.
18avg
torek, 18. avgusta, 2026
torek, 18. avgusta, 2026
MMarketingSvoje mnenje o tem, o čem se v marketingu ne govori, pa bi se moralo, v drugem delu članka razkrivajo Peter Vidmar, dr. Vesna Žabkar, Janez Rakušček in Darko Dujič.
18avg
torek, 18. avgusta, 2026
torek, 18. avgusta, 2026
KolummneV kolumni Maša Stanič razbija mit o TikToku: uspeh ne pride z budgetom, ampak z idejo, avtentičnostjo in vsebino, ki jo ljudje zares želijo gledati.