24ur z novo novinarko
Informativnemu uredništvu 24UR se je pridružila Sandra Boršič.
Magistrica slovenistike Sandra Boršič se je z novinarstvom prvič srečala kot dijakinja pri mladinski oddaji Radio bla bla na Radiu Koper, poklicno pot pa nadaljevala na TV Koper-Capodistria. S 1. julijem 2021 se je pridružila informativnemu uredništvu 24UR
»Z veseljem in navdušenjem sprejemam sodelovanje v informativni oddaji 24UR. Vstopiti v novo okolje in se soočati z novimi izzivi, ni vedno najlažje, a se je ekipa celotne oddaje 24UR res izkazala in se potrudila, da je začetek v novem okolju lažji in zelo prijeten. Pred mano so novi izzivi, nove zgodbe in novo novinarsko znanje, a še vedno se bom trudila, da bo moje poročanje nepristransko in v prvi vrsti namenjeno gledalcem in gledalkam,« je povedala.
Hvala, ker berete Marketing magazin!
Za dostop do vseh člankov vas vabimo, da se brezplačno registrirate.
Registriraj seSte že registrirani? Prijavite se tukaj