
Prva ESET Sales Academy v Sloveniji
Agencija Rubikon GRAL je poskrbela za celostno komunikacijsko strategijo in oblikovanje vseh ključnih vizualov za hibridni izobraževalni program, namenjen posameznikom, ki jih zanima prodaja v IT-industriji.
ESET
Kratek opis akcije: Kako povezati karierni napredek, izobraževanje in prodajo v IT sektorju? V maju 2025 je podjetje Si Splet, uradni zastopnik ESET varnostnih rešitev v Sloveniji, uvedlo prvo IT-prodajno akademijo z imenom ESET Sales Academy. Gre za hibridni izobraževalni program, namenjen posameznikom, ki jih zanima prodaja v IT-industriji in si želijo kariernega preboja v svetu kibernetske varnosti. »Osrednja misel kreativnega izhodišča je bila preprosta, a močna: ESET Sales Academy prihaja v Slovenijo! Z njo smo aktivirali ciljno skupino – ambiciozne posameznike, ki iščejo priložnost za nov začetek, karierno preusmeritev ali nadgradnjo znanja v IT-svetu. Komunikacija je izpostavila akademijo kot prvo odskočno desko v prodaji tehnoloških rešitev. Kampanja je ESET kot delodajalca postavila v ospredje in izpostavila IT-prodajo kot eno od vstopnih točk v IT-svet,« kreativno izhodišče pojasnjujejo v agenciji Rubikon GRAL.
Elementi akcije: besedilo za pristajalno stran, objave za družbena omrežja, podpora pri online in offline oglaševanju dogodka
Predstavnica naročnika: Petra Veber
Vodja projekta: Aljaž Podlogar
Tekstopiska: Simona Vidmar
Oblikovalki: Kiti Kelvišar in Nina Kuhar
Agencija: Rubikon GRAL