Kako noro dobro bi lahko izgledali naši na olimpijskih igrah?

Kako noro dobro bi lahko izgledali naši na olimpijskih igrah?

Če bi Olimpijski komite Slovenije sprejel predlog Izadore Verlič in Future ter športnike v Milano in Cortino poslal v oblačilih iz slovenskih gozdov, travnikov in morja?

Po pretežno kritičnih odzivih na olimpijsko kolekcijo slovenskih športnikov, smo v uredništvo prejeli predstavitev uniform, ob katerih smo onemeli. Mednarodno priznana oblikovalka Izadora Verlič je v sodelovanju s Futuro pred dvema letoma OKS predstavila idejo o oblačilih, narejenih »iz Slovenije«.

Trajnostna kolekcija oblačil dobesedno črpa iz narave, gozdov, dolin, polj in morja. Puhovke v cvetju, usnje iz hmelja kot dodatki, plastika iz morja v torbah, grozdje v rokavicah, kape iz morskih alg …

Odličen projekt najdete na tej povezavi: https://oksz.webflow.io/.

Zakaj takih oblačil naši športniki nimajo, pa vprašajte na OKS. Avtorji sporočajo, da se tudi njim nikoli niso oglasili.

Hvala, ker berete Marketing magazin!

Za dostop do vseh člankov vas vabimo, da se brezplačno registrirate.

Registriraj se