Marketing | 15.12.2009
Nov upravni odbor SOZ
Zbor članov Slovenske oglaševalske zbornice je v torek, 15.12.09, izvolil nov upravni odbor SOZ za obdobje 2010 - 2013. Novi člani UO so: Roman Berčon, Špela Levičnik Oblak, Andraž Zorko, Miša Stanko Lukašev, Robert Hernec, Pavle Vrabec, Eva Aljančič, Kristina Sket in Milena Štular.
Sekretarka SOZ Ana Predovič je zboru članov predstavila glavne poudarke in dosežke zbornice v zadnjih desetih letih.
Roman Berčon kot zadnji predsednik UO SOZ je predstavil pomembnejše projekte v zadnjih štirih letih. Med drugim je izpostavil pomen zbornika Dobra praksa, prenovljeni oglaševalski kodeks, raziskave NRB, MOSS ter RPN in druge.
Oglaševalsko razsodišče je v letu 2009 obravnavalo 21 primerov, pri čemer je opazna rast prijav konkurenčnih podjetij, pa tudi število utemeljenih pritožb.
Berčon je tudi predstavil novi model vodenja festivala Zlati boben (Golden drum) v obdobju 2011 - 2014, po katerem bi imel GD mandatarja, programski svet in organizacijski odbor.
Pri oddaji komentarjev lahko sodelujejo samo prijavljeni uporabniki spletnega mesta marketing-magazin.si.
Če še niste registriran uporabnik lahko registracijo opravite s klikom na povezavo "Registracija".
